artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Artystka z diabolo i żonglerka kapeluszami

Kategoria główna:
Pokazy & Występy
Podkategoria:
Kuglarze, Pokazy LED i świateł, Walking Acts, Żonglerzy
Gatunki / Style:
Światło & LED, Sztuka, Teatry uliczne, Żonglerka kapeluszami, Diabolo, Pokazy sceniczne

Oferty cenowe & formacje

Cena:
Od zł 5080,-
Formacje:
Występ Solowy
Duet

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
12045 Berlin, Niemcy (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
VAT:
Plus 19% VAT
Języki:
Angielski, Niemiecki

Opis: Artystka z diabolo i żonglerka kapeluszami

Wydawałoby się, że zupełnie bez wysiłku, artystka za pomocą sznurków obraca jednocześnie kilkoma chińskimi diabolo. Z elegancją i wdziękiem kręci podwójnymi bączkami w powietrzu, a ku uciesze widzów uwiecznia je w niemalże niemożliwych do osiągnięcia figurach.

Dzięki technicznie i estetycznie wymagającym pokazom, występ artystki z diabolo jest punktem kulminacyjnym każdego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy jest to rewia, gala, targi czy impreza firmowa, Twoje wydarzenie, za sprawą tej żonglerki, będzie wielkim sukcesem.

Sztuka Diabolo

Elegancka, innowacyjna artystka, z dużym wdziękiem udowadnia, że żonglerka Diabolo nie musi być męską domeną.

Jako jedna z najlepszych artystek diabolo na świecie prezentuje unikalne przedstawienie, a jej żonglerskie umiejętności zapierają dech w piersiach, nadając tej cyrkowej sztuce zupełnie nową jakość.

Z pozornie magiczną precyzją, artystka prezentuje figury na najwyższym poziomie, łączy charyzmę z umiejętnościami i urzeka publiczność swoją technicznie i estetycznie wymagającą choreografią.

Motyw przewodni tego numeru to wirtuozeria, co artystka podkreśla również poprzez doskonały dobór muzyki.

Czapki z głów

Dzięki swojej drugiej specjalizacji, żonglerce kapeluszowej, udaje jej się na nowo odkryć siebie i wprowadzić na scenę zupełnie inne oblicze swojej osobowości.

Z dala od wszelkich stereotypów przemysłu rozrywkowego, rozwija się wzruszające dzieło sztuki przepełnione radością, autentycznością i emocjonalną głębią.

Żonglerka manipuluje niezliczoną ilością kapeluszy w skomplikowanych kombinacjach. Jej spektakl urzeka zmysłowym obrazem, zręcznością i wysoką artystyczną integralnością.

Od przedstawień scenicznych do przedstawień Walking Art na Twoich targach

Szukasz czegoś atrakcyjnego aby przyciągnąć uwagę do swojej firmy i prezentacji produktów? Jako solistka lub w duecie, to ona jest Twoim artystą na targach, pokazach ulicznych lub imprezach reklamowych.

Urocza żonglerka, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, przykuwa uwagę odwiedzających i dostarcza im wielu wrażeń przy stoisku targowym.

Odwiedzający są mile zwabieni na Twoje stoisko spektakularnym kunsztem i pozostają przy nim tak długo, aż jeden z Twoich pracowników zaprosi ich na rozmowę.

Niektóre możliwości:

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Artystka z diabolo i żonglerka kapeluszami • Show Teaser

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Artystka z diabolo i żonglerka kapeluszami • Światło & LED

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Międzynarodowa sztuka diabolo w najlepszym wydaniu

“Dzięki swojemu ogromnemu profesjonalizmowi artystka udowodniła, że żonglerka diabolo nie jest tylko męską domeną. Dzięki wyszukanym choreografiom jest uważana za najlepszą solową żonglerkę diabolo na świecie i obecnie podbija sceny międzynarodowe. Występ niezwykle atrakcyjnej mieszkanki Berlina  był ucztą dla oczu i zaparł dech w piersiach niejednemu.”

Gazeta: Ostsee Zeitung

Żonglerka Diabolo czaruje

“Z wdziękiem, niby elf z “Władcy pierścieni”,  żonglerka prawie unosi się nad sceną. Lekka ręka pozwala diabolom tańczyć na sznurkach w wymagającej choreografii. Urzekająca i zabawna…”

Gazeta:  Badische Zeitung Freiburg

Artystka wywołuje burzliwe oklaski

” Z niesamowitą łatwością sprawia, że diabola nagle zaczynają latać wysoko nad głową. Rzuca podwójne bączki aż pod sufit i łapie je znowu pozornie łatwo. Goście nagrodzili artystkę szalonymi owacjami na stojąco.”

Gazeta: Ostsee Zeitung

Wysokiej klasy żonglerka!

” Freestylowa żonglerka diabolo jest najlepsza z najlepszych! To nie jest zwykła żonglerka rewiowa, to zgrabny balet. z unoszącą się lekkością i figlarną elegancją artystka wyczarowuje bajkę o tysiącach i jednej nocy. Chociażby tylko dla jej osoby nie można przegapić ostatniego występu dzisiaj wieczorem.”

Gazeta: Badische Zeitung

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Wolsztyn , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: