artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Czarująca Sopranistka Joanna

Kategoria główna:
Soliści
Podkategoria:
Wokaliści
Gatunki / Style:
Klasyka, Opera, Sopran, Oprawa ślubna, Projekty Musicalowe, Operetka

Oferty cenowe & formacje

Gaża:
Zł 400,-
Formacja:
Solo, Duo

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Łódź, łódzkie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski

Opis: Czarująca Sopranistka Joanna

Czarująca Sopranistka Joanna to utalentowana artystka muzyczna, która ukończyła z wyróżnieniem renomowaną Akademię Muzyczną w Łodzi, zdobywając solidne fundamenty w dziedzinie muzyki i śpiewu. Jej pasja do muzyki w połączeniu z wyjątkowym głosem otworzyła przed nią drzwi do niezwykłej kariery.

W jej artystycznym dorobku można odnaleźć udział w różnorodnych projektach muzycznych. Joanna zyskała uznanie dzięki swojemu udziałowi w spektakularnych produkcjach musicalowych, rozbrajających operetkach oraz wzruszających operach. Jej talenty głosowe zachwyciły publiczność na scenach rozsianych po całej Polsce, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Bogactwo Głosu Joanny w Muzycznym Świecie

Nasza wokalistka jest przedstawicielką sopranowej wirtuozerii! Posiadając sopran o wszechstronnym brzmieniu, Joanna może poszczycić się imponującym repertuarem muzycznym. Od barwnych arii operowych po wymagające partie w musicalach, potrafi sięgnąć po różnorodne gatunki i style, zawsze prezentując najwyższy poziom wykonawczy.

Harmonia Emocji: Czarująca Sopranistka Joanna Tworzy Niezapomniane Chwile

Niezwykle serdeczna i zaangażowana, Joanna ma szczególne powołanie do dodawania blasku i uroku ważnym chwilom życia. Z radością dzieli się swoim talentem, tworząc niezapomnianą atmosferę podczas ceremonii zaślubin. Każde zlecenie traktuje z najwyższym profesjonalizmem i oddaniem, wkładając w każde wykonanie całe swoje serce.

Jej muzykalność to nie tylko umiejętność, lecz prawdziwa pasja, która czyni ją wyjątkową artystką o niezwykłym oddaniu dla sztuki i publiczności. Joanna kontynuuje piękno i magię muzyki, inspirując innych swoim niezrównanym talentem i niezachwianym poświęceniem dla sztuki dźwięku.

Zapytaj o bezpłatną i niewiążącą ofertę!

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Czarująca Sopranistka Joanna • Oprawa ślubna

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Gdańsk, Kalisz, Kraków, Łódź, Kielce, Płock, Poznań, Radom, Warszawa, łódzkie, Konin , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: