artystadlaciebie.pl
DJ, Konferansjer i Saksofon - dobre wesele lub impreza z klasą

Szczegóły: DJ z saksofonem i konferansjer – dobre wesele lub impreza z klasą

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy, Dj-e
Podkategoria:
DJ-e, DJ i saksofoniści
Gatunki / Style:
Allround, Pop, Rock, Utwory polskie i zagraniczne, Rock'n'Roll, Oldies

Oferty cenowe & formacje

Mała impreza:
Od zł 2900,-
Wesele:
Od zł 8000,-

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Poznań, wielkopolskie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do 60 km w cenie, następnie do uzgodnienia
System nagłośnienia:
Nagłośnienie do 300 osób.
Dodatkowe opłaty:
Dodatki eventowe: tkj. fotobudka, ciężki dym sceniczny, współpraca z saksofonistą i barmanem.
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski

Opis: DJ z saksofonem i konferansjer – dobre wesele lub impreza z klasą

Profesjonalna oprawa imprez muzycznych, eventów, ale przede wszystkim…Waszego Wesela. Ten znakomity DJ z saksofonem i konferansjer w jednym nie zrobi z Waszego Wesela biesiady. Zawsze chce zagrać dobre Wesele, na którym wszyscy będą się świetnie bawić, ale z taktem i kulturą w stosunku do gości. Przaśne lata 90’te z przebijaniem balonika na Pani Młodej odpadają.

To ważny dzień w Waszym życiu, dlatego nasz DJ do każdej imprezy podchodzi indywidualnie. Przed Weselem chętnie spotka się z młodą parą w celu ustalenia repertuaru, planu Wesela i każdego, nawet najmniejszego szczegółu Waszego Święta, bo każde jest inne.

Organizuje też Wesela międzynarodowe łącząc polskie tradycje z tradycjami całego świata. Wesela stara się prowadzić pamiętając o polskiej i zagranicznej części gości. 

Konferansjer lub po prostu prezenter muzyczny

Tak jak prezenter w radio dobieram repertuar, który wcześniej razem ustalimy i kwituję go komentarzem. Poza tym zajmuję się obsługą konferansjerską, czyli powitaniem Was, Gości, zapraszaniem do posiłków, ewentualnymi zabawami weselnymi, oczepinami i wszystkim, co związane z Wami i Gośćmi. Taki Mistrz zamieszania.

Nasz artysta również gra na saksofonie i bardzo chętnie zaaranżuje kilka utworów na Waszym Weselu. Oprócz tego artysta ściśle współpracuje z  trzema innymi saksofonistami. Cała trójka ukończyła Poznańską Akademię Muzyczną. Jest OGIEŃ!

Różnorodny repertuar

Nasz Dj gra muzykę taneczną, klubową czy rockową. Posiada szeroki repertuar, z którego razem coś wybierzecie:

Polska i zagraniczna muzyka taneczna POP
Przeboje lat 70-90 tych w oryginale i odświeżonych wersjach
Klimaty 2000-2010 czyli “dyskoteka szkolna”;)
Rock&Roll
Przeboje polskiej sceny Disco (to już od Was zależy)

Zapytaj o bezpłatną ofertę!

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

DJ, Konferansjer i Saksofon | Medley

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Polecam!

Na naszej imprezie doskonale wyczuł klimat, miał doskonały kontakt z gośćmi, na tyle że później goście pytali się nas, czy DJ to nasz znajomy 🙂 Wszyscy w reakcjach po imprezie wskazywali, że świetny DJ.

Bardzo dobry kontakt, natychmiastowe potwierdzenie dostępności terminu, wcześniejsze zapytanie odnośnie preferencji co do muzyki.

Mega profesjonalizm

Gorąco polecamy. Bardzo profesjonalne podejście, kontakt z Nami (Parą Młodą) i gośćmi. Bardzo dobrze dobrany repertuar i dopasowanie do temperamentu naszych gości, o czym świadczą ich pochwały po weselu. Dziękujemy też za przepiękną grę na saksofonie podczas krojenia tortu.

Wysoki poziom

Wraz z mężem jesteśmy niesamowicie zadowoleni z współpracy. Komunikatywność na wysokim poziomie, zero problemów. Dostępność na wysoki plus, ponieważ nasze wesele odbywało się w Warszawie i nie stanowiło to problemu dla niego. Muzyka i zabawy dobrane idealnie do naszych wymagań. Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione!

Nie ma lepszego!

Super kontakt przed uroczystością i duża otwartość na mniej tradycyjne pomysły. Bardzo fajne wyczucie publiczności – DJ wiedział, kiedy mają ochotę na zabawy, a kiedy lepiej im nie przerywać tanecznych popisów. Goście zadowoleni – nawet Ci z kategorii “nie umiem tańczyć/nie lubię tańczyć” znaleźli się na parkiecie. Z naszej strony pozostaje nam podziękować za wsparcie i świetnie poprowadzoną imprezę, i szczerze polecić tego Dj-a wszystkim przyszłym parom młodym.

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kraków, Łódź, Lublin, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Świebodzin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: