artystadlaciebie.pl
DJ Paweł (2)

Szczegóły: DJ Paweł

Kategoria główna:
Dj-e
Podkategoria:
DJ-e, DJ-e klubowi
Gatunki / Style:
Pop, Rock 'n' Roll, R&B, Urodziny, Wesela

Oferty cenowe & formacje

Cena:
Od zł 1150,-
Stawka uzgodniana indywidualnie
Formacja:
Solo

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Częstochowa, śląskie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy
Koszty podróży:
Do 50 km w cenie, następnie ok 1 zł/km
System nagłośnienia:
Ok. 300/400 osób.
Dodatkowe opłaty:
Ciężki dym (pierwszy taniec) 500zł
Wyrzutnie iskier do tortu, pierwszego tańca lub wejścia 200zł
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski

Opis: DJ Paweł

DJ Paweł to młody, energiczny, rozmowny, wesoły, pewny siebie perfekcjonista dążący do celu. Tymi słowami można opisać osobę naszego artysty, który każdego dnia ciężko pracuję nad tworzeniem swojej oryginalnej marki Dj’a wodzireja, aby wasze przyjęcia były niezapomniane.
 
Przygodę z prowadzeniem uroczystości okolicznościowych Paweł rozpoczął w 2012 roku zaczynając od urodzin i przechodząc w coraz poważniejsze zlecenia, takie jak imprezy firmowe dla dużych firm, między innymi PKP, McDonald’s, Kaufland czy wesela klasyczne oraz międzynarodowe.
 
Standardowym gwarantem dobrej zabawy jest połączenie gatunków np.: przeboje z lat 70’ 80’ 90’, włoskie i polskie znane przeboje, aktualne hity, rockowe klasyki, pop, R&B, jak i szaleństwo rock n rolla z nutą rytmów latino.
 

DJ Paweł to gwarancja super zabawy i niezapomnianych przeżyć!

DJ Paweł na swoich imprezach uwielbia uszczęśliwiać ludzi i nie pozwoli się nikomu nudzić! Jego imprezy to setki uśmiechniętych i dobrze bawiących się gości, godziny tańców i śmiechów. I najważniejsze to gwarancja niesamowitych wspomnień, które pozostaną na zawsze.

Biblioteka muzyczna jaką artysta dysponuje powiększa się z imprezy na imprezę, dlatego podczas rozmowy z klientem Paweł dobiera gatunki muzyczne, przy których Wy i Wasi najbliżsi będą mogli się bawić, bo kto jak nie Wy znacie waszych gości najlepiej? Ponad to, nasz DJ nie odmawia piosenek na życzenie, więc na pewno muzycznie zadowoli wszystkich bawiących się.

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

DJ Paweł • Przyjęcie weselne w pigułce

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Pełen profesjonalizm

Zdecydowaliśmy się na wybór pana Pawła i był to strzał w dziesiątkę! Profesjonalna obsługa muzyczna, świetnie dobrane kawałki, komunikatywność, wiele zabaw to cechy, jakimi się kieruje podczas najważniejszej uroczystości dla młodych, jaką jest oczywiście wesele. Polecamy, bierzcie bo warto!
Kamil

Wspaniała zabawa

Dzieki Pawłowi i Magdzie z pewnością możemy stwierdzić, że nasze własne wesele było najlepszym na jakim byliśmy! Potrzebowaliśmy DJ’a, który poprowadzi naszą imprezę w dwóch językach, polskim i angielskim, obydwoje stanęli na wysokości zadania, bardzo rzetelnie przygotowali się, dzięki czemu wszyscy mogli uczestniczyć z tym samym zaangażowaniem. A zabawa była wspaniała! Nasi goście do dziś wspominają wyjątkowość zabaw oraz sposób prowadzenia całego wesela przez nich. To DJ, który wychodzi do gości i bawi się razem z nimi, stara się zrozumieć w jakim stylu ma wyglądać Twoja impreza! Ogromny plus także za to, że Paweł zgodził się praktycznie w ostatniej chwili na to żeby na drugi dzień po weselu zagrać u nas w ogrodzie! Dziękujemy raz jeszcze i ogromnie polecamy!
Marlena

Najlepszy wybór!

Na Pawła zdecydowaliśmy się na podstawie opinii zamieszczonych na stronie. Był to najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. Wszystkie nasze życzenia co do repertuaru zostały spełnione, zabawy były prowadzone z humorem i klasą, podobały się i młodszym i starszym gościom. Na weselu było również kilkoro dzieci – Paweł świetnie się nimi zajął 🙂 Żałujemy, że nie można wydać wesela drugi raz – z chęcią powtórzylibyśmy całą imprezę! 🙂
Paulina Zawadzka

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Kielce, Opole, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Racibórz, Tarnowskie Góry, Kłobuck , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: