artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Idealny Zespół na Imprezę

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy
Podkategoria:
Zespoły, Zespoły coverowe, Zespoły rozrywkowe
Gatunki / Style:
Pop, Rock, Jazz, Aktualne hity, Stare przeboje, Muzyka rozrywkowa, Muzyka taneczna, Oprawa wesel

Oferty cenowe & formacje

Cena:
Na żądanie

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Łódź, łódzkie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski

Opis: Idealny Zespół na Imprezę

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego zespołu muzycznego, który stworzony został z pasją i profesjonalizmem. Grupa składa się z sześciu doświadczonych muzyków, posiadających indywidualne umiejętności, co pozwala im stworzyć niezapomnianą oprawę muzyczną dla różnorodnych wydarzeń, takich jak koncerty, imprezy oraz wesela.

W składzie znajdziesz zarówno wyjątkowy żeński i męski wokal, jak i instrumenty takie jak saksofon, klawisze, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, kontrabas i akordeon. Ponadto, zespół dostosowuje skład według indywidualnych preferencji klienta.

Wspaniała Muzyka, Niezapomniane Chwile!

Ten Idealny Zespół na Imprezę gwarantuje nie tylko doskonałe brzmienie, ale również bogaty repertuar obejmujący hity z lat 60′, 70′, 80′ i 90′, a także najnowsze przeboje. Ich celem jest spełnienie oczekiwań klientów i zapewnienie niezapomnianej rozrywki dla wszystkich gości.

Nasz idealny zespół nie tylko dostarcza muzyki, ale również organizuje dodatkowe atrakcje, takie jak zabawy, konkursy, animacje i flashmoby, co sprawia, że uczestnicy biorą aktywny udział w wydarzeniu.

Zagrają wszędzie i również poprowadzą imprezę w języku angielskim. Jeśli marzysz o udanej zabawie i poszukujesz zespołu, który spełni Twoje oczekiwania, ten jest właśnie idealnym wyborem.

Napisz do nas, a razem stworzymy niezapomniane chwile na Twoim wydarzeniu! Zapytaj o bezpłatną i niewiążącą ofertę!

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Idealny Zespół na Imprezę • Na Żywo

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

English Medley

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.

Polish Medley

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.


Opinie / Referencje

Zespół godny polecenia!

Wspaniale zagrali u nas na weselu, muzyka grana jedynie na żywo, bez zbędnych podkładów- pełen muzyczny profesjonalizm. Goście oraz my byliśmy zachwyceni poziomem wykonanych utworów oraz idealnie dobranym repertuarem dla każdego.

Parkiet przez całe wesele był wypełniony po brzegi. Utwory z Męskiego Grania- rewelacja! Całe wesele, w tym oczepiny, zabawy oraz biesiada przy stołach poprowadzone z pełną klasą i kulturą. Wybór zespołu był strzałem w dziesiątkę!

Profesjonaliści

Super orkiestra z zaawansowanym warsztatem muzycznym. Wykony w stylu jazzowym na instrumentach nie są dla nich przeszkodą, zespół gra bez podkładów, jeżeli komuś zależy na profesjonalnym podejściu do obsługi imprezy to na pewno się nie zawiedzie. Orkiestra bierze czynny udział w zabawie dostosowując utwory do gości. Polecam z całego serca.

Poziom oprawy perfekcyjny !!!

 
Różnorodność utworów z wielu gatunków muzyki popularnej. Stopień głośności idealnie dobrany do wnętrza, bez zbędnych decybeli, każdy instrument dokładnie słyszalny. Muzyka w 100% wykonywana na żywo- to prawda!!! Prowadzenie zabawy na parkiecie z ogromnym wyczuciem i klasą, bez ,,kiczowatych,, konkursów.
 
Tak zwana ,,biesiada przy stołach,, poderwała wszystkich bez wyjątku do zabawy. Ogromna ilość wykonanych utworów, a więc wiele świetnych chwil spędzonych na parkiecie z gośćmi.
 
Duża umiejętność nawiązywania kontaktu z bawiącymi się. Wspaniałe głosy – ach ten żeński wokal!!!
Uczciwi, sumienni, pracowici i do tego z talentem! Nic dodać, nic ująć. POLECAMY i pozdrawiamy!!!

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Kielce, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: