artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Koncert Patriotyczny – Skrzypce i Wokal

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy
Podkategoria:
Skrzypkowie, Wokaliści, Zespoły, Zespoły klasyczne
Gatunki / Style:
Pieśni patriotyczne, Piosenki żołnierskie, Piosenki wojenne

Oferty cenowe & formacje

Band:
Od zł 17500,-
Inne Opcje:
Solo

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Pokrywa organizator
Dodatkowe opłaty:
Nocleg i posiłki po stronie organizatora
VAT:
Wliczony VAT
Języki:
Polski, Angielski

Opis: Koncert Patriotyczny – Skrzypce i Wokal

W sercu naszej pięknej ojczyzny narodził się projekt, który podbija serca i ducha narodu.

To niezwykły koncert, który łączy w sobie pasję, talent i miłość do Polski. Nasza profesjonalna ekipa, składająca się z sześciu utalentowanych artystów, jest gotowa, by uczcić nasze narodowe święta i wydarzenia patriotyczne.

Ten projekt został stworzony z myślą o wszystkich rodzajach patriotycznych wydarzeń, aby świętować nasze narodowe święta i uczcić Polskę. Nasza muzyka jest mostem między przeszłością a przyszłością, a nasi artyści są prawdziwymi ambasadorami naszego kraju.

Przyłączcie się do nas, by wspólnie świętować naszą piękną ojczyznę.

Projekt Patriotyczny: Muzyka i Talent na Rzecz Ojczyzny

Na czele tego projektu stoi utalentowana skrzypaczka, prawdziwa pasjonatka muzyki, która swoim instrumentem potrafi wydobyć emocje, jakie drzemią w naszych sercach. Jej gra jest czystą poezją, a każda nuta jest hołdem oddanym Polsce.

Jest skrzypaczką o klasycznym wykształceniu, niewahająca się łamać wszelkich standardów. Swobodnie dostosowuje swoją wiedzę i umiejętności, nabyte w ciągu lat szkolenia.

Wokalna część projektu jest równie imponująca, dzięki naszym dwóm doświadczonym i profesjonalnym wokalistom. Ich głosy są niczym hymn narodowy, pełne chwały i dumy. Wspólnie tworzą magiczną harmonię, która porusza każdego, kto ma przyjemność ich posłuchać.

Nie zapominamy również o młodych talentach, dwójce przedstawicieli młodego pokolenia, którzy wnoszą świeżość i nowoczesność do naszego projektu. Ich energia i pasja są zarzewiem przyszłości naszej ojczyzny, i jesteśmy dumni, że mogą być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Naszym nieodłącznym elementem jest również utalentowany konferansjer, który w sposób charyzmatyczny prowadzi nasz koncert. Jego słowa są jak wierny przewodnik, który wprowadza nas w niezapomniany świat muzyki i patriotyzmu.

Przykładowy Repertuar

Zapytaj o ofertę!

Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: