artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Krakowskie Party Trio

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy
Podkategoria:
Kapele weselne, Party Bands, Tria, Zespoły, Zespoły coverowe, Zespoły rozrywkowe
Gatunki / Style:
Allround, Pop, Rock, Muzyka rozrywkowa, Muzyka taneczna, Hity

Oferty cenowe & formacje

8-10h od:
zł 4800 ,-
Support gwiazdy od:
zł 2300,-
Impreza taneczna 5h od:
zł 2650,-
Formacja:
Band

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Kraków, Małopolska (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy
Koszty podróży:
do 50 km w cenie, lub 4zł/km (do uzgodnienia)
System nagłośnienia:
własny sprzęt nagłaśniający przeznaczony dla imprez do 350 osób w pomieszczeniach zamkniętych
VAT:
plus 23% VAT
Języki:
Polski, Angielski, Rosyjski, Włoski, Ukraiński

Opis: Krakowskie Party Trio

 Zespół dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości usług muzycznych. Nasi wykształceni muzycy posiadają duże doświadczenie estradowe i szeroki, uniwersalny repertuar. Mają na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Muzyką zajmują się na co dzień i oferują praktycznie każdy gatunek muzyczny co daje im duża elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych.

Każda oprawa muzyczna jest prowadzona w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Całość dopełnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.

Dla Państwa Młodych

Chcielibyście zapewne, aby Wasza uroczystość była najpiękniejsza i niezapomniana. Wiadomo wszystkim, iż jednym z najważniejszych kryteriów udanej zabawy jest muzyka. Muzyka taka, przy której wspaniale bawią się dzieci, rodzice, młodzież, dziadkowie, państwo młodzi oraz wszyscy goście aż do białego rana.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość oprawy muzycznej podczas Uroczystości Zaślubin w Kościele. Wybór zależy od Państwa!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową naszą ofertą.

 

Więcej o Zespole

Zespól występuje teraz w autorskim 3-osobowym składzie:

Bardzo dobra wokalistka z wieloletnim doświadczeniem. Występowała z sukcesami w wielu znanych programach muzycznych. Śpiewa od zawsze i będzie śpiewała do końca świata a nawet jeden dzień dłużej!

Gitarzysta basowy, wokalista – konferansjer, występujący na scenie od 25 lat. Współzałożyciel zespołu, zajmuje się również nagłośnieniem i zapleczem technicznym zespołu.

Klawiszowiec (pianista) w branży od 30 lat, gra na klawiszach od zawsze, absolwent Szkoły muzycznej II Stopnia w klasie fortepianu, specjalizuje sie w kompozycji, aranżacjach i stylach muzycznych. Jego motto (podobnie jak wszystkich pozostałych członów zespołu) „Tacy jacy byliśmy, jesteśmy, będziemy”.

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Skrzydlate Ręce

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.

 

Zawsze Tam Gdzie Ty

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.

 

Mój Jest Ten Kawałek podłogi

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.

 

I Will Always Love You

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.


Opinie / Referencje

Zespól rewelacyjny!!

Polecamy wszystkim przyszłym parom młodym. Bardzo byliśmy zadowoleni a Nasi goście wybawieni na maksa!! Dziękujemy za przesympatyczną atmosferę i będziemy polecać !!!
Ania

Polecam

Super zespół nie maja sobie równych. Zabawy prowadzone na wysokim poziomie, bardzo szeroki repertuar każdy z gości znalazł coś dla siebie.
Faustyna

Profesjonalizm

Nasze wesele było fantastyczne przede wszystkim dzięki zespołowi siwy dym Cudowna współpraca na każdym etapie. Wszystkie utwory w ich aranżacji brzmią po prostu świetnie! Każda nasza prośba była spełniona, a całość prowadzenia wesela, integracja z gośćmi, każdy najdrobniejszy element był perfekcyjny! A do tego jeszcze z humorem i uśmiechem. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!
M&K

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Częstochowa, Katowice, Kraków, Legnica, Lublin, Opole, Rzeszów, Wrocław , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: