artystadlaciebie.pl
Muzyczny Duet J&J

Szczegóły: Muzyczny Duet Janike i Jan

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy
Podkategoria:
Duety, Grupy, Kapele weselne, Zespoły jazzowe, Zespoły rozrywkowe
Gatunki / Style:
Pop, Jazz, Bossa Nova

Oferty cenowe & formacje

Cena:
Od zł 4600,-
Formacja:
Duet

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Lanzarote, Hiszpania (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Angielski, niemiecki, hiszpański

Opis: Muzyczny Duet Janike i Jan

Muzyczny Duet J&J to dwoje artystów Jannike i Jan, którzy tworzą unikalny dźwięk przedostający się pod skórę słuchacza. Oprócz czystego, akustycznego brzmienia duetu, muzycy tworzą również nowe sposoby poszerzenia możliwości brzmieniowych poprzez wykorzystanie kilku instrumentów, takich jak melodyka, gitara, fortepian, perkusja oraz wyjątkowy wokal Janniki.

Ich muzyka i prezencja charakteryzują się delikatnymi aranżacjami, wrażliwością muzyczną i imponującym głosem Jannie, który szybko urzeka uważnego słuchacza.

Co czyni Muzyczny Duet J&J wyjątkowym?

Edukacja muzyczna – Oboje są doświadczonymi muzykami i posiadają dyplom z zakresu Jazz Performance renomowanego Dublin City University w Irlandii. Muzycy gwarantują muzyczną precyzję i niezawodność, a także kunszt na najwyższym poziomie.

Indywidualność – Duet J&J wyróżnia się gitarą, fortepianem, melodyką, perkusją i dwoma głosami dzięki zróżnicowanej i specjalnej instrumentacji. Obaj muzycy nadają każdemu z utworów własną nutę poprzez twórcze aranżacje i wrażliwą interakcję. Uduchowiony i wielowymiarowy głos Jannike, który zawsze subtelnie podkreślany jest przez głos Jana, tworzy niepowtarzalną harmonię.

100% Live – Wielu muzyków używa podkładów i/lub odtwarzania podczas swoich występów. Jan & Jannike natomiast polegają w 100% na muzyce na żywo. Tutaj nic nie pochodzi z taśmy, wszystko jest prawdziwe i ręcznie robione

Profesjonalizm – Oprócz profesjonalizmu muzycznego, który wnoszą Jan & Jannike, na pierwszym miejscu stawiają niezawodność i dobrą, przejrzystą komunikację. Również wygląd zewnętrzny jest zawsze odpowiedni dla danego wydarzenia.

Dobrze przećwiczony zespół – obaj muzycy grają razem od 2012 roku i od tego czasu są zespołem niepokonanym w życiu prywatnym. To szczególne połączenie na poziomie osobistym jest odzwierciedlone na poziomie muzycznym i umożliwia każdemu utworowi rozwijanie jego emocjonalnych treści w autentyczny, naturalny sposób i bez sztucznego wzmocnienia.

Sprzęt – instrumenty, kable, nagłośnienie, kontrola i konfiguracja – o wszystko dbają sami muzycy i jest to wliczone w cenę.

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Muzyczny Duet J&J • Keep Your Passion

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Muzyczny Duet J&J • Minor Swing (Django Reinhardt)

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Muzyczny Duet J&J • Promo Video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


 Muzyczny Duet J&J • The Persuit of Happiness

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Muzyczny Duet J&J • Billy Joel: She’s Always a Woman To Me

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Naprawdę super!

Jan i Jannike towarzyszyli muzycznie naszej ceremonii ślubnej i było to wspaniałe. Swoim uroczym sposobem przyczynili się do tego, że dzień stał się niezapomniany. Bez względu na to, kogo spotkaliśmy od tego czasu, wszyscy nasi goście wciąż opowiadają nam o muzyce i o tym, jak bardzo im się podobała. My sami nadal jesteśmy zakochani – w nich, w nas samych, we wspomnieniach tego dnia.

Możemy serdecznie polecić J&J dla każdej Pary Młodej szukającej muzyków na swoją uroczystość. Oni są naprawdę świetni!
Mandy & Felix

Beautiful…

Saw you both at H10 Princess last night. We absolutely loved everything about your set. Such beautiful arrangements and fantastic to see such a unique artistry in a sea of vanilla.

Polecam!!!

Taka miła para z fanatycznym głosem Jana i zapierającą dech w piersiach gitarową grą Jannike i wiele innych. Po prostu idź tam i przeżyj to. Było wspaniale, z pewnością przyjdę ponownie!

Można ich słuchać godzinami

Słyszałem ten duet na weselu. Piękne głosy, wspaniała muzyka, wielka charyzma, którą ci dwaj przekazują. Możesz słuchać godzinami. Życzę wam obu powodzenia i dalszej radości z muzyki!
Bruni Wachtel

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Gorzów Wielkopolski, Legnica, Poznań, Wrocław, Zielona Góra, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Żary, Wolsztyn, Słubice , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: