artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych

Kategoria główna:
Pokazy & Występy
Podkategoria:
Iluzjoniści, Magicy, Pokazy dla dzieci, Walking Acts
Gatunki / Style:
Animacje dla dzieci, Bańki mydlane, Pokazy sceniczne, Eventy firmowe

Oferty cenowe & formacje

Outdoor Show (20 min):
Zł 3600,-

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Wideń, Austria (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
System nagłośnienia:
W cenie
VAT:
13%
Języki:
Angielski, Niemiecki, niemiecki

Opis: Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych

Odkryj cudowny świat baniek z naszym artystą i jego zespołem, którzy oferują gigantyczne pokazy baniek na imprezy firmowe i prywatne przyjęcia. Pokaz baniek mydlanych to radość, magia i fascynacja dla Twoich gości na najwyższym poziomie!

Nasz artysta oferuje szeroki wachlarz cech, od zabawnych po romantyczne i eleganckie. Wyjątkowy, radosny, autentyczny konferansjer i czarujący wykonawca. Z łatwością przenosi Cię do magicznego świata pełnego kolorowej, latającej gry kolorów.

Niech marzenia, życzenia i nadzieje unoszą się jak bańki!

Występy sceniczne

Artysta tworzy za pomocą swoich baniek mydlanych wszystko, co można sobie wyobrazić i co jest nie do pomyślenia! Przy akompaniamencie muzyki, rozpoczynający się czule i romantycznie, spektakl coraz bardziej rozwija się w imponujące i potężne widowisko.

Jako widz zanurzasz się w magiczny świat i wyruszasz w podróż z artystą. Możesz oczekiwać poetyckiego i technicznie dopracowanego występu, który jest dostosowany do Twojego wydarzenia.

Bańki mydlane z dymem, bańki mydlane w bańkach mydlanych, bańki mydlane, które są tworzone z rąk, a niewiarygodnie gigantyczne bańki mydlane zadziwiają i inspirują wszystkich. Będziesz zaskoczony możliwościami!

Pokazy na świeżym powietrzu

Nasz artysta pokazuje w swoich plenerowych spektaklach, co potrafią zrobić gigantyczne bańki mydlane z grą wiatru. Spektakularny pokaz, w którym w imponujący sposób prezentowane są wszystkie możliwe warianty gigantycznych baniek mydlanych. Fascynacja tymi gigantycznymi bańkami budzi w dorosłym wewnętrzne dziecko i pozwala mu cieszyć się chwilą.

Pokazy interakcyjne

Gang baniek mydlanych tworzy kolorowe urozmaicenie w postaci gigantycznych baniek mydlanych. Każdy doświadcza cierpliwości, uwagi, zręczności i kontroli ciała w grze. Poczucie szybkiego osiągnięcia celu i mnóstwo zabawy są gwarantowane.

Nasze interaktywne show jest odpowiednie dla osób w wieku 4-144 lat. Idealna rozrywka dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bardzo polecana dla osób o specjalnych potrzebach. To motywujące doświadczenie dla młodych i starszych!

 

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

 

Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych • Promo Video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych • Bubble Show Rainbows in Motion

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych • Summer Joy

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych • Film promocyjny

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Wydarzenia poza granicami Polski:

Bahrajn, Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Indie, Holandia, Katar, Rosja, Słowacja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Ukraina i USA.

Referencje:

Formuła 1 Grand Prix Bahrajnu (5x), ceremonia otwarcia siedziby Red Bull, Doha Tribeca Film Festival Qatar, Infineon, Hotel Carlton St, Yue opera town China, Boston children museum – bubble daze 4 (USA), ISSA/Interclean fair Amsterdam, Grand Casino Baden, Spielwarenmesse Nürnberg dla Pustefix, BTU-Nightflight Hangar 7, Bawag Sommerfest w Magna Racino, Wien Xtra Riesenspielefest w Wr. Rathaus (6x), ATB Bank Amsterdam, WKO Gala w Parkhotel Schönbrunn, Servus TV “am morgen”, Studio 2 ORF TV, Servus Krone, ORF “Die große chance”, YMCA-Europe w Pradze, Theater an der Wien, Wien Energie commercial, Stadt Wien Marketing,…

GUINNESS WORLD RECORD (Najdłuższy wiszący łańcuch baniek-13szt. wewnątrz jednej bańki)

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Warszawa, Wrocław , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: