artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Teatr Dla Dorosłych

Kategoria główna:
Pokazy & Występy
Podkategoria:
Kabaret, Komedia
Gatunki / Style:
Teatr , Kabaret, Scena Impresaryjna, Stand-up, Koncerty, Widowiska muzyczne

Oferty cenowe & formacje

Gaża:
 Od zł 2200,- 
W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
System nagłośnienia:
Do uzgodnienia za dodatkową opłatą
VAT:
Plus VAT
Języki:
Polski

Opis: Teatr Dla Dorosłych

Nasz Teatr to ludzie z pasją. Artystyczny kolektyw, których wyobraźnia nie ma końca. Stawiamy na rozrywkę, zarażając widzów pozytywną energią, proponując spektakle komediowe, kabaretowe, koncerty i widowiska muzyczne na najwyższym artystycznym poziomie.

Takiej bajki jeszcze nie było! Spektakl z pieprzykiem i z przymrużeniem oka tylko dla dorosłych! Niczym nie skrępowany śmiech! Twórcy Teatru stworzyli iskrzący humorem i niespodziewanymi zwrotami akcji widowisko, bo kto powiedział, że bajki są tylko dla dzieci?

Trzeba to zobaczyć!

Akorzy przedstawiają bajkę z podtekstem, wyśmienicie napisana, skrywająca cały wachlarz metafor i odniesień do rzeczywistości. Idealne połączenie teatralnego anturażu, z groteskowymi postaciami, elementami kabaretu i stand-upu w klimacie nawiązującym do stylistyki lat 20 i 30, gdzie królował jazz i swing!

Wywołujące salwy śmiechu pchle brewerie, metamorfozy, zabawy i taneczne układy. Nikt tu się nie nudzi i nie chce iść do domu. Jan Brzechwa w niekonwencjonalnej adaptacji ! Dwóch aktorów, ponad dwanaście postaci, muzyka, błysk cekinów i niespodzianki!

Wyjątkową oferta sprzedaży spektakli dla instytucji, domów kultury i agencji kulturalnych w Polsce! 

Z powodzeniem organizujemy spektakle gościnne w Polsce i za granicą. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, własny transport, kompleksowe przygotowanie i doświadczoną ekipę. Przygotowaliśmy również wszelkie materiały marketingowe – zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej: plakaty – w formatach A1, A2 i A3 oraz ulotki i zdjęcia promujące spektakl.

Zajmujemy się organizacją nie tylko występów gościnnych, ale także zamkniętych wydarzeń artystycznych w Państwa placówce.

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Teatr Dla Dorosłych • Promo Video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 


Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Warszawa , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: