artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Trio smyczkowe z Gdańska

Kategoria główna:
Zespoły & Grupy
Podkategoria:
Grupy, Tria
Gatunki / Style:
Klasyka, Muzyka rozrywkowa, Muzyka filmowa, Oprawa ślubna

Oferty cenowe & formacje

Trio:
Zł 1725,-
Formacja:
Solo, Duo, Trio

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Gdańsk, pomorskie (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
System nagłośnienia:
Posiadamy własny system nagłośnieniowy
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski, Rosyjski

Opis: Trio smyczkowe z Gdańska

Trio smyczkowe z Gdańska to zespół utalentowanych młodych artystów, którzy na co dzień z pasją tworzą muzykę w filharmonii. Nasza grupa specjalizuje się w oferowaniu profesjonalnych i niezapomnianych prywatnych koncertów oraz muzycznej oprawy różnego rodzaju wydarzeń.

Od roku 2017 mieli zaszczyt wystąpić na licznych uroczystościach, dostarczając wielu słuchaczom wyjątkowych chwil muzycznych. Ich zróżnicowany repertuar obejmuje zarówno piękne utwory muzyki poważnej, emocjonalne kompozycje filmowe, jak i energetyczne melodie rozrywkowe. Podczas każdego występu starannie dobierają program, aby spełnić Państwa indywidualne życzenia i oczekiwania.

“Profesjonalne Trio Muzyczne: Różnorodność Instrumentów i Wysoki Poziom Artystyczny

Trio składa się z profesjonanych muzyków grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli i wokalu. Dzięki tej różnorodności instrumentów są w stanie dostosować swoją muzykę do Państwa preferencji i potrzeb, zapewniając różnorodne aranżacje muzyczne.

Nasi muzycy posiadają solidne wykształcenie muzyczne oraz bogate doświadczenie zawodowe, co gwarantuje, że ich występy są na najwyższym poziomie artystycznym i dostarczają niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Zapytaj o bezpłatną i niewiążącą ofertę!

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Trio smyczkowe z Gdańska • Viva La Vida

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Trio smyczkowe z Gdańska • Can’t Help Falling in Love

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Trio smyczkowe z Gdańska • Pachelbel

Twoja przegladarka nie wspiera tego elementu audio.


Opinie / Referencje

Dziękujemy

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Serdecznie polecam

Zaprosiliśmy Mezzo na nasz ślub plenerowy i nie żałuję. Wszystko wyszło cudownie, szkoda że tak krótko – gdybym miała wybierać jeszcze raz wzięłabym na pewno opcje aż do pierwszego tańca – tak się zakochałam w nich bardzo profesjonalni artyści, grali cudownie, wyglądali perfekcyjnie, kontakt przed ślubem bardzo dobry. No i przede wszystkim uwzględnione wszelkie nasze życzenia co do nietypowych utworów włącznie ze zrobieniem nut pod naszą sentymentalną piosenkę z gry Heroes of Might and Magic III. Dziękujemy jeszcze raz

Pełen profesjonalizm

Dziękujemy MEZZO! magiczne dźwięki na naszym ślubie sprawiły, że klimat stał się szczególnie wyjątkowy. Kontakt z przesympatycznym Panem Jakubem okazał się bardzo pomocny.🤍 wszytko według planu. Bardzo polecam, pełen profesjonalizm i robią magię. Atmosfera ceremonii zaślubin z nimi w tle jest jak z filmu. Wokal jak śpiew anioła.

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Sopot, Malbork, Starogard Gdański, Rumia, Tczew , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: