artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Versatile Opera Singer

Kategoria główna:
Soliści
Podkategoria:
Wokaliści
Gatunki / Style:
Jazz, Klasyka, Opera, Muzyka sakralna

Oferty cenowe & formacje

Gaża:
Od zł 460,-

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie (Mapa Google)
Promień działalności:
200 km
Koszty podróży:
Do 50 km koszt wliczony w cenie, następnie do uzgodnienia
VAT:
Zwolniony z VAT
Języki:
Polski, Angielski, Ukraiński

Opis: Versatile Opera Singer

Specjalizuje się w wyjątkowym śpiewie operowym, posiadającym niezwykle bogaty repertuar utworów tego pięknego gatunku muzycznego. Muzyka sakralna i operowa, jak misterny haft dźwięków, sprawią Państwu niezwykłe muzyczne doznania, wypełnione emocjami i wrażeniami.

Jest doświadczoną śpiewaczką operową, która na swojej artystycznej drodze zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Występy na scenie dla naszej śpiewaczki to nie tylko manifestacja wokalnych umiejętności, ale także mistrzowskie malowanie barwnych obrazów dźwiękowych.

Wszechstronny repertatuar i niezapomniane doświadczenie

Swoją wszechstronność artystyczną, na Państwa wydarzeniach, śpiewaczka chętnie zaprezentuje w wyjątkowych aranżacjach utworów z operowego klasycznego śpiewu oraz klasyki jazzowej. Różne okazje wymagają różnego rodzaju muzyki, dlatego zawsze dostosowuje swój repertuar do Państwa gustu, tworząc wyjątkową atmosferę.

Jej celem jest tworzenie niepowtarzalnej aurory muzycznej, która dotrze do najgłębszych zakamarków serc słuchaczy. Bez względu na to, czy jest to koncert, uroczystość czy prywatne spotkanie, dąży do tego, by każdy jej występ był niezapomnianym doświadczeniem, które stworzy niepowtarzalne chwile dla wszystkich obecnych.

W jej repertuarze znajdują się utwory obrazujące dźwięki różnych kultur, wykonuje je w językach polskim, włoskim, francuskim i niemieckim,

“Dziękuję za zainteresowanie moją muzyką i będę niezmiernie zaszczycona, jeśli będę mogła wprowadzić magiczne arpeggio klasyki na Państwa wydarzeniu.”

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Versatile Opera • Me voglio fà na casa Gaetano Donizetti

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Versatile Opera Singer • Va, laisse couler mes larmes Werther

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 


Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Płock, Poznań, Toruń, Włocławek, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Gniezno, Grudziądz, Inowrocław, Ostróda, Piła, Chełmno , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: