artystadlaciebie.pl

Szczegóły: Wszechstronny Pianista i Organista

Kategoria główna:
Soliści
Podkategoria:
Organiści, Pianiści, Pianiści klasyczni
Gatunki / Style:
Pop, Rock, Jazz, Classic, Muzyka filmowa, Evergreen, Tło muzyczne

Oferty cenowe & formacje

Cena solo:
Zł 2420,-
Cena duet & trio:
Na życzenie klienta
Formacja:
Solo
Duet (fortepian i skrzypce)
Duet ( fortepian i saksofon)
Duet (fortepian i wokal, różni wokaliści)
Trio (fortepian, skrzypce i flet)

 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja:
10119 Berlin, Brandenburg, Niemcy (Mapa Google)
Promień działalności:
Ogólnokrajowy, Międzynarodowy
Koszty podróży:
Do uzgodnienia
System nagłośnienia:
Artysta dysponuje pianinem elektrycznym
VAT:
Plus 7% VAT
Języki:
Angielski, Niemiecki

Opis: Wszechstronny Pianista i Organista

Dzięki wieloletnim studiom i doświadczeniu z wieloma innymi muzykami w różnych formacjach i stylach muzycznych, ten wszechstronny pianista i organista jest zawsze w stanie sprostać indywidualnym potrzebom i spełnić życzenia najbardziej wymagających słuchaczy.

Czy to stare kultowe piosenki, wiedeńska muzyka coffee house, muzyka do kolacji, muzyka w barze, muzyka filmowa, evergreen, muzyka klasyczna, jazz, rock czy nowoczesne piosenki pop – Daniel z przyjemnością doradzi we wszystkich kwestiach, aby uczynić Twoją imprezę przy muzyce na żywo niezapomnianym przeżyciem.

Więcej o Twoim pianiście

Pianista urodził się w 1984 roku w Berlinie. Pierwsze lekcje gry na keyboardzie otrzymał stosunkowo późno, w wieku 12 lat. W wieku 18 lat kontynuował naukę gry na fortepianie u Mikołaja Ramadanowa.

W 2006 r. zdał egzamin wstępny i od tego czasu studiował na Uniwersytecie Artystycznym w Berlinie w zakresie kształcenia pedagogicznego, fortepianu (muzyka klasyczna) u prof. dr Thomasa Menratha i z powodzeniem ukończył studia w 2011 r. z oceną ogólną celującą.

Oprócz pracy jako pianista, klawiszowiec, korepetytor (np. “Czarodziejski flet w metrze”) i wokalista, oferuje również lekcje fortepianu dla wielu uczniów w różnym wieku (od 7 do 64 lat). Oprócz gry na fortepianie, posiada inne podstawowe umiejętności instrumentalne (gitara, elektryczny bas i perkusja).

Odpowiedni na każdą okazję

Od ceremonii ślubnej do przyjęcia weselnego.
Twój wyjątkowy dzień jest coraz bliżej i szukasz pianisty lub organisty, który będzie akompaniował podczas Twojej ceremonii ślubnej jak również podczas kolejnego przyjęcia przy szampanie z wymarzoną muzyką fortepianową? Ten utalentowany pianista chętnie spełni Twoje życzenie.

Oczywiście, bierze on pod uwagę osobiste preferencje pary młodej. Masz konkretne życzenia muzyczne? Pianista zagra je!

Muzyka do baru, przyjęcie urodzinowe, kolacja czy impreza firmowa?
Młody muzyk chętnie zagra na pianinie swoje aranżacje podczas Twojej imprezy zapewniając przyjemną, relaksującą i stylową atmosferę.

Idealna muzyka na Twoją imprezę

Jeśli planujesz imprezę i potrzebujesz wsparcia muzycznego, pianista z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości, przygotuje imprezę, zaaranżuje program i w każdej chwili przedstawi swoje propozycje, osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Masz prośbę o piosenkę lub nie jesteś pewien, który styl muzyczny jest odpowiedni dla Twojej imprezy? Trudno będzie o jakis utwór, któtego artysta nie będzie mógł przygotować dla Ciebie!

Wiele tytułów ma niezapomniany charakter i pozostawiają trwałe wrażenie, gdy są wykonywane stylowo na fortepianie. Ten utalentowany muzyk oferuje swoje własne aranżacje znanych piosenek – odpowiednie dla Twojego wydarzenia.

Audio i wideo

Nagranie nie otwiera się?
Kliknij bezpośrednio na tytuł by je odtworzyć.

Wszechstronny Pianista i Organista – Fortepianowa składanka demo

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Wszechstronny Pianista i Organista – Can you feel the love tonight (Organy)

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Wszechstronny Pianista i Organista – River flows in you

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Galeria zdjęć

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Opinie / Referencje

Pięknie!

Było to wspaniałe adwentowe popołudnie z nastrojową i świąteczną muzyką. Mimo chłodu w kościele pianista trafiał bez kłopotu w klawisze i podarował nam godzinę cudownej atmosfery.

Pianista godny polecenia!

Byliśmy bez końca zachwyceni…

Daniel był wspaniale przygotowany i doskonale wcielił naszą listę życzeń w życie! Na naszym kościelnym weselu zagrał trzy z naszych ulubionych piosenek na organach.

My i nasi goście byliśmy niezwykle zadowoleni – wspaniały początek naszego wielkiego dnia!

Godny polecenia!

Chcielibyśmy podziękować Danielowi z serca za jego utwory fortepianowe w naszym wielkim dniu.

Był otwarty na wszystkie pytania i życzenia przed naszą ceremonią ślubną i wykonał wspaniałą pracę realizując naszą wizję oraz wzruszył nas i naszych gości weselnych do łez swoimi kompozycjami fortepianowymi – wszyscy byli całkowicie entuzjastycznie nastawieni.

Wielkie dzięki!

Bardzo profesjonalnie!

Praca z Danielem była bardzo dobra, profesjonalna i nieskomplikowana. Ponieważ szukaliśmy organisty na nasze wesele w bardzo krótkim czasie, a więc wszystko musiało być zorganizowane w bardzo szybko, co okazaoa się więcej niż trudne.

Mimo wszystko artysta dzięki pogodnej duszy i pozytywnego nastawienia, w krótkim czasie przećwiczył nietypowe utwory organowe i doskonale je zainscenizował. Dziękuję bardzo.

Idealny na:

Ten artysta chętnie wystąpi w następujących wydarzeniach i miejscach:

Chętnie wystąpi między innymi w: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław , . . . i niedługo może bliżej Ciebie?

Niewłaściwy artysta? Spójrz na tą propozycję: