O nas

Od 2008 roku, w Holandii, w poszukiwaniu najlepszych muzyków i innych artystów, wielu zainteresowanych korzysta z portalu artiestvooru.nl. W ciągu ostatnich 12 lat zbudowaliśmy dużą sieć stałej współpracy z artystami, dzięki czemu zebraliśmy cenne doświadczenie w owej branży.

Większość naszego personelu to aktywni artyści, dzięki czemu stale spotykamy się z innymi artystami i odkrywamy nowe talenty. 

Nasza niemiecka strona artistenfuerdich.de, działająca od początku 2018 roku, w ciągu zaledwie dwóch lat urosła prawie dwukrotnie w stosunku do holenderskiej platformy.

Po udanym starcie w Niemczech, w 2020 roku powiększyliśmy nasz zespół i przenieśliśmy platformę do Polski (artystadlaciebie.pl) i Austrii (artistenfuerdich.at), które rozwijają się stabilnie, pomimo trudnych czasów pandemii.

Zafascynowani naszą praca i jej efektami, śmiało rozszerzamy naszą wizje na rynki anglojęzyczne, takie jak Wielka Brytania i Irlandia, w których kolejna platforma mogłaby być powołana do życia z początkiem 2023 roku.

Z niecierpliwością czekamy, abyś mógł bezpośrednio wykorzystać nasze doświadczenie w poszukiwaniu idealnego artysty dla Ciebie!

Myślimy tak, jak ty. Jesteśmy pasjonatami, szanujemy sztukę performatywną i doceniamy jej piękno. I oczywiście mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Edyta Akinsuroju

Edyta

Osoba kontaktowa i manager

Edyta jest Twoją osobą kontaktową, managerem i twarzą artystadlaciebie.pl.

Edyta oficjalnie dołączyła do zespołu w 2019 roku po ścisłej współpracy z zespołem niemieckim przez ostatnie dwa lata i jest odpowiedzialna głównie za polską i austriacką platformę.

Yoran Heij

Zdjęcie Yoran Heij

Webmaster  i konsultant

Yoran ma szczególną wrażliwość, dzięki której pomyślnie potrafi zbliżyć artystów i ich odbiorców.

Dysponuje również wieloletnie doświadczenie jako żongler i wykonawca pokazów ognia. Organizuje kameralne festiwale muzyczne i pokazy ognia w kraju i za granicą.

Maybelline Broekhuijsen

Zdjęcie Maybelline Broekhuijsen
Doradztwo i wsparcie

Maybelline jest nie tylko założycielką holenderskiej platformy artiestvooru.nl, ale jest również pasjonatką muzyki i występuje w Holandii z własnym zespołem Agua Azul.

Z tego powodu, iż Maybelline była również organizatorem wielu uroczyści pogrzebowych, ma wiele doświadczenia i kontaktów z muzykami specjalizującymi się w tym delikatnym temacie.

Effi Kindermann

Allround Talent

Effi pracuje dla niemieckiego portalu artystycznego od pierwszego dnia projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o doradztwo merytoryczne/wizualne, aktywną pracę nad profilami, pozyskiwanie talentów czy zarządzanie B2B, wzbogaca naszą platformę artystyczną na wszystkich frontach.

Effi od najmłodszych lat była entuzjastycznym uczestnikiem dziecięcego cyrku, a także od lat aktywnie uczestniczyła w realizacji spotkań szkoleniowych i festiwali pokazów ognia i żonglerki.

Nasza misja

Jednym z naszych ulubionych momentów podczas własnych występów jest spoglądanie na twarze widzów. Zafascynowani śledzą  występ i na chwilę zanurzają się w innym świecie…

To czar sztuki, kiedy artysta i jego publiczność dzielą razem wyjątkowe chwile.

Nasze portale artystyczne tworzymy z pasją, aby dać muzykom i artystom sposób na życie z ich rzemiosła, a Tobie możliwość znalezienia odpowiedniej rozrywki na każdą okazję.

Chcemy przyczynić się do tego, aby to było niezapomniane wydarzenie dla wszystkich.

 

Auftritt von Yoran Heij bei Wonderland Waldfrieden Festival 2018

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rezerwacji, skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego.  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy dostępni również w weekendy.