Współpracownicy, przyjaciele i kontakty

Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi i przyjaciółmi z Holandii, Niemiec i Polski. Lubimy pracować z muzykami i innymi artystami oraz przedsiębiorcami.

 

Współpracownicy & kontakty w Holandii

artiestvooru.nl
www.artiestvooru.nl

Nasz holenderski portal. Od 2008 roku wiele zainteresowanych osób w Holandii znalazło drogę do artiestvooru.nl i korzysta z naszego portalu w poszukiwaniu najlepszych muzyków i artystów.

 

Współpracownicy & kontakty w Niemczech

artistenfuerdich.de
www.artistenfuerdich.de

Nasza niemiecka strona artistenfuerdich.de   , działająca od początku 2018 roku, w ciągu zaledwie dwóch lat urosła prawie dwukrotnie w stosunku do holenderskiej platformy.

 

Współpracownicy & kontakty w Polsce

Śpiewające Skrzypce
www.spiewajaceskrzypce.pl
 
Śpiewające Skrzypce to rodzinna, muzyczna manufaktura do produkcji wyjątkowej atmosfery Waszych uroczystości. Podajemy klasykę w sosie z własnych aranżacji. Danie główne stanowi niezmiennie i stale zakochany w sobie nawzajem duet skrzypków, urozmaicany rodzynkami w postaci śpiewu, gitary, wiolonczeli i altówki.
 
Informacje  i wolne terminy: Smyczkowa Manufaktura z Krakowa
Informacje  i wolne terminy: Krakowski Kwartet Smyczkowy
 
Marek Korzemski
www.marek-muzyk.pl
 
Jest gitarzystą klasycznym oraz fingerstyle. Kocha grać i występować na scenie. Współpracował z kabaretem “Pół serio” z Warszawy, a także wspierał na gitarze zespół Szantowy “Zwrot przez Twarz” z którym wciągu roku wygrali 3 festiwale szantowe w Polsce (Kunice, Szanta Claus oraz festiwal w Polańczyku).
 
Informacje  i wolne terminy: Duet Marquez – Gitarzysza z Wokalistką
Informacje  i wolne terminy: Marquez – gitarzysta fingerstyle
 
 

Piękna, profesjonalna oprawa wokalno-instrumentalna ceremonii na skrzypcach: śluby, chrzty, komunie, obiady weselne, przyjęcia, bankiey i pogrzeby.

Informacje  i wolne terminy: Violin for Events

 
Michał Sawicki
www.akordeon.michalsawicki.pl/
 
Artysta o nieokiełznanej pozytywnej energii i pomysłach! Akordeon to jego nierozłączny przyjaciel, którego grą czaruje publiczność! Charyzmatyczny, utalentowany, rozśpiewany i cudownie rozgadany. Chce się go wciaż oglądać i sluchać!

Informacje  i wolne terminy: Rozśpiewany Akordeonista

Wojciech Puszek
www.wojciechpuszek.com
 
Nasz Śpiewający Pianoman z Warszawy to ceniony i wszechstronny muzyk, który już od wczesnych lat był zainteresowany muzyka synkopowaną. Oprócz autorskich kompozycji, pełnych nastrojowej, wrażliwej, czasem rozmarzonej, czasem refleksyjnej muzyki, artysta oferuje instrumentalne standardy muzyki jazzwej oraz wokalne wykonania wielu znanych utworów zagranicznych.
 
Informacje  i wolne terminy: Śpiewający Pianoman z Warszawy
Informacje  i wolne terminy: Duet Sax & Piano
Informacje  i wolne terminy: Duet Jazzowy M&W
Informacje  i wolne terminy: Jazz Quartet
 
Piotr Denisiuk
www.denisiukpiotr.pl
 
Wyjątkowy iluzjonista eventowy specjalizujący się w pokazach ekskluzywnej magii. Dzięki swojemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i charyzmie sprawi, że będzie to niezapomniany wieczór, a  jego występ będzie kulminacyjną częścią Twojej imprezy.
 
Informacje  i wolne terminy: Iluzjonista Eventowy la Classe
 

Kamil Rzeźnik – Agencja Artystyczna “DJ LAMA”
www.djlama.pl 

DJ na Wesele Opolskie, Opole, Śląsk – DJ & Wodzirej Lama
Jeżeli organizujecie przyjęcie weselne na Opolszczyźnie, Śląsku lub w województwie łódzkim – trafiliście idealnie. Poznajcie DJ-a Lamę, który od ponad 7 lat, rozgrzewa do czerwoności gości weselnych. DJ Lama to zaangażowany artysta, który gwarantuje nieszablonowe pomysły, mnóstwo dobrej muzyki, ciekawe zabawy ze smakiem i klasą oraz najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Pozwólcie by spełnił wasze marzenia!

Blog: www.djlama.pl/blog 
Marketing: www.kamilrzeznik.pl