Jak zarezerwować ofertę?

Szukanie
Swojego ulubionego artystę znajdziesz szybko przeglądając kategorie lub korzystając z rozbudowanej funkcji wyszukiwania. Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego artysty, wystarczy kliknąć na “Szczegóły”.

Zapytanie
Znalazłeś odpowiedniego muzyka lub innego artystę? Kliknij na “Zapytanie”, aby dowiedzieć się więcej szczegółów lub zaangażować artystę.

Po kliknięciu pojawi się niezobowiązujący formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić w całości. Jeśli artysta jest dostępny w dniu twojego wydarzenia, zarezerwuje on tę datę dla Ciebie na określony czas, w zależności od jego możliwości, bez obciążania Cię żadnymi kosztami na tym etapie.

Artysta “na zastępstwo”
Bazując na naszym doświadczeniu, sugerujemy, aby wybrać również zastępczego artystę, zwłaszcza gdy impreza odbywa się w weekend. Można to zrobić, podając nazwisko dodatkowego artysty w formularzu zgłoszeniowym lub wysyłając drugi formularz.

Ponieważ usługi wielu artystów są rezerwowane z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli Twój artysta nie jest dostępny, postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią alternatywę.

Rezerwacja oferty
Po otrzymaniu zapatynia przez artystę, skontaktuje się on z Tobą jak najszybciej. Artystę możesz zaangażować po przedyskutowaniu i omówieniu z nim warunków umowy, a za występ artysty zapłacisz dopiero po jego zakończeniu.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rezerwacji, skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy dyspozycyjni również w weekendy.